Danhostel Haderslev Byferie

+ 35

Găsește cel mai bun hotel din Haderslev pentru datele tale, în funcție de preț sau de preferințe

Compară oferte pentru Danhostel Haderslev Byferie de pe sute de site-uri, totul într-un singur loc

Caută o ofertă cu anulare gratuită sau scoruri excelente

Compară camere și prețuri

Comparăm prețurile de pe sute de site-uri pentru a-ți găsi cea mai bună ofertă

1 noapte
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Comparăm prețurile de pe sute de site-uri pentru a-ți găsi cea mai bună ofertă

Informații rapide

Check-in de la:
16:00
Check-out înainte de:
09:30
Animale de companie
Animalelor de companie nu le este permis accesul

Facilități

Parcare
Nefumători
Spălătorie
Fotocopiator
Loc de joacă
Acces la internet

Mai multe despre Danhostel Haderslev Byferie

Danhostel Haderslev Byferie

Danhostel Haderslev Byferie se află în Haderslev, la 14 minute de mers pe jos de Haderslev Domkirke și la 1,3 km de Ehlers Samlingen, și include o grădină și o terasă.

Recenzii de la
Tripadvisor
Menționat de călători
Călător de grup

Comentariu: 31 mai 2026

A stat pe: mai 2026

Super brunch

I was to brunch and it is the best brunch I have ever experienced.
Can highly recommend putting your company here
Cuplu

Comentariu: 21 oct. 2019

A stat pe: oct. 2019

Spartan, drab and not cheap, but Hej, it's Denmark!

Well, we had our car break down so we coasted to this quiet, typically Danish Hostel.
The price per couple is around $80 dollars a night which, for a hostel is a little bit much. It's almost empty and the halls are ghostlike, but I guess in the summer must be livelier than October.
They have camping and nice common areas. The kitchen is very very simple and any AirBnb will be more pleasant.
The charge extra for everything: Breakfast, Laundry and even Bedding ($6 dollars for sheets!) I guess is a Scandinavian thing but, by the end of the day you end up paying over a hundred dollars a night.
Use in emergency only, I share a photo of the bed.
Călător de grup

FR

Comentariu: 18 aug. 2015

A stat pe: iul. 2015

Nice campsite

We stayed at the campsite which has a very nice view over the lake and is close to the city centre. It is well equipped and clean. Free Wifi is available from the Youth Hostel. Friendly atmosphere. I recommend it.
Călător de familie

SE

Comentariu: 27 mai 2015

A stat pe: mai 2015

Good value for money

If you go to Haderslev I can strongly recommend this Hotel located in a beautiful area and not too far away from the centre. Book well in advance and if you want
to save some money bring your own linen.
Călător de familie

Comentariu: 23 iun. 2013

A stat pe: iun. 2013

Large Clean Hostel Facilities

The hostel was clean, comfortable but we were only there for the night so didnt use all the facilities. It was in a great location next to the lake and had very nice camping facilities. Easy walk to several restaurants and bars.
We didnt have breakfast there we went to Mcdonalds which was having a flood.

Poziție foarte bună

4,1

Erlevvej 34, Haderslev, 6100, Danemarca|1 km față de centrul orașului

Sosire și plecare

Check-in de la:

16:00

Check-out înainte de:

09:30

Bine de știut

Animale de companie

Animalelor de companie nu le este permis accesul

Paturi suplimentare

Contactează hotelul pentru detalii cu privire la adăugarea de paturi suplimentare.

Danhostel Haderslev Byferie: întrebări frecvente

Danhostel Haderslev Byferie se află la 1.0 km de centrul orașului Haderslev.
Danhostel Haderslev Byferie se află în Haderslev, Danemarca, la 1.0 km de centrul orașului Haderslev.
La Danhostel Haderslev Byferie, te poți caza începând cu ora 16:00 și va trebui să predai camera înainte de ora 09:30.
Da, există parcare disponibilă la Danhostel Haderslev Byferie.
Nu avem informații despre restaurantele de la Danhostel Haderslev Byferie, te rugăm să verifici direct la proprietate în momentul rezervării.